Aanvullende productinformatie
| Onderhoud | Teakolie, Teakfix, Trea Lyx |
| Tabletop dikte | 2.8cm cm |
| Aantal colli | 1 |
| Volume | 0.25 m³ |
| Land van herkomst | ID |
| HS Code | 94036090 |
| EAN | 7439613582505 |










Prijsklasse: € 799,00 tot € 899,00
| Onderhoud | Teakolie, Teakfix, Trea Lyx |
| Tabletop dikte | 2.8cm cm |
| Aantal colli | 1 |
| Volume | 0.25 m³ |
| Land van herkomst | ID |
| HS Code | 94036090 |
| EAN | 7439613582505 |
| Gewicht | N/B |
|---|---|
| Afmetingen | N/B |
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Teakhout |
| Vorm | Rechthoek |
| Merk | Livingfurn |
| Merkserie | Garden |
| Finish | Ongelakt |
| Tabletop | Opgedikt |
| Maat | 180cm, 240cm |
| Voorraadstatus |