Aanvullende productinformatie
| Onderhoud | Teakolie, Teakfix, Trea Lyx |
| Tabletop dikte | 2 cm |
| Aantal colli | 1 |
| Volume | 0.11 m³ |
| Land van herkomst | ID |
| HS Code | 94036090 |
| EAN | 7439613585599 |














Prijsklasse: € 149,00 tot € 899,00
| Onderhoud | Teakolie, Teakfix, Trea Lyx |
| Tabletop dikte | 2 cm |
| Aantal colli | 1 |
| Volume | 0.11 m³ |
| Land van herkomst | ID |
| HS Code | 94036090 |
| EAN | 7439613585599 |
| Gewicht | N/B |
|---|---|
| Afmetingen | N/B |
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Teakhout |
| Vorm | Rond |
| Merk | Livingfurn |
| Merkserie | Garden |
| Finish | Ongelakt |
| Tabletop | Massief |
| Maat | 120cm, 150cm, 50cm, 80cm |
| Voorraadstatus |