Ontdek de Thomas draaibare stoel van Livingfurn, een eigentijdse eetkamerstoel met modern design. Gemaakt van stof met ribbelafwerking, biedt de stoel een aangename textuur. Het slanke kruispootontwerp geeft een stijlvol contrast. De royale zitting en ergonomisch gevormde arm- en rugleuningen zorgen voor weelderig comfort. Het handige handvat aan de achterzijde biedt gebruiksgemak. Ervaar stijl, comfort en functionaliteit met de Thomas Draaibare Armstoel.
Aanvullende productinformatie
| Onderhoud | Textile Care Kit |
| Zit hoogte | 52 cm |
| Zit diepte | 42 cm |
| Zit breedte | 40 cm |
| Armleuning hoogte | 64 cm |
| Aantal colli | 1 |
| Volume | 0.24 m³ |
| Land van herkomst | CN |
| HS Code | 9401719000 |
| EAN | 7439612662666 |
















