De tuinstoel Stacking Anya combineert stijl en functionaliteit met een frame van duurzaam teakhout en een comfortabele zitting en rugleuning van poly rattan. Dankzij het slimme ontwerp is de stoel eenvoudig stapelbaar, ideaal voor ruimtebesparing. Een perfecte keuze voor een sfeervolle én praktische buitenruimte.
Aanvullende productinformatie
| Onderhoud | Wood Care Kit Waxoil |
| Zit hoogte | 43.5 cm |
| Zit diepte | 45 cm |
| Zit breedte | 48 cm |
| Aantal colli | 1 |
| Volume | 0.1 m³ |
| Land van herkomst | ID |
| HS Code | 94036090 |
| EAN | 7439613563580 |
















