De Britt draaifauteuil combineert een luxe uitstraling met ultiem comfort. De ronde, uitnodigende vormen en rijke stofstructuur zorgen voor zachtheid en elegantie. De zitting met pocket springs zorgt voor extra comfort en optimale ondersteuning. Dankzij het subtiele onderstel is de fauteuil 360° draaibaar voor extra gebruiksgemak. Het compacte design past perfect in een knusse leeshoek of een modern interieur.
Aanvullende productinformatie
| Onderhoud | Stofzuiger, Textiel reiniger |
| Zit hoogte | 41.5 cm |
| Zit diepte | 68 cm |
| Zit breedte | 79.5 cm |
| Aantal colli | 1 |
| Volume | 0.576 m³ |
| Land van herkomst | CN |
| HS Code | 94017190 |
| EAN | 7439613569544 |




















