Ontspan in stijl met de natuurlijke tuinbank Bison van Livingfurn. Volledig vervaardigd uit naturel teakhout met een subtiele houtstructuur, valt deze bank op door zijn open design en subtiel gebogen zitvlak. Perfect voor het terras, de veranda of de serre, biedt tuinbank Bison een comfortabele plek om te genieten van zonnige dagen.
Aanvullende productinformatie
| Onderhoud | Teakolie, Teakfix, Trea Lyx |
| Zit hoogte | 43 cm |
| Zit diepte | 51 cm |
| Armleuning hoogte | 69 cm |
| Aantal colli | 1 |
| Volume | 0.12 m³ |
| Land van herkomst | ID |
| HS Code | 94036090 |
| EAN | 7439612384315 |





