Onze draaifauteuil Sven bezit de perfecte combinatie van comfort en stijl. Sven draait moeiteloos met je mee dankzij het 360° draaisysteem. De hoge rugleuning en het dikke zitkussen met pocket springs zorgen voor een heerlijk ontspannen zit. De lichte bekleding en elegante vorm maken hem tot een echte eyecatcher in elk interieur. Verkrijgbaar in twee kleuren voor een tijdloze, warme uitstraling.
Aanvullende productinformatie
| Onderhoud | Stofzuiger, Textiel reiniger |
| Zit hoogte | 43 cm |
| Zit diepte | 58 cm |
| Zit breedte | 46 cm |
| Armleuning hoogte | 55 cm |
| Aantal colli | 1 |
| Volume | 0.483 m³ |
| Land van herkomst | CN |
| HS Code | 94017190 |
| EAN | 7439613566550 |
























