Aanvullende productinformatie
| Onderhoud | Stofzuiger, Textiel reiniger |
| Zit hoogte | 51 cm |
| Zit diepte | 46 cm |
| Zit breedte | 42.5 cm |
| Armleuning hoogte | 66 cm |
| Aantal colli | 1 |
| Volume | 0.298 m³ |
| Land van herkomst | CN |
| HS Code | 94017190 |
| EAN | 7439613570502 |
















€ 179,00
Op voorraad
| Onderhoud | Stofzuiger, Textiel reiniger |
| Zit hoogte | 51 cm |
| Zit diepte | 46 cm |
| Zit breedte | 42.5 cm |
| Armleuning hoogte | 66 cm |
| Aantal colli | 1 |
| Volume | 0.298 m³ |
| Land van herkomst | CN |
| HS Code | 94017190 |
| EAN | 7439613570502 |
| Gewicht | 24 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 62 × 58 × 85 cm |
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Gecoat staal, Stof |
| Merk | Livingfurn |
| Merkserie | Chairs |
| Per set | 2 |
| Voorraadstatus |




Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Door in te stemmen met deze technologieën kunnen wij gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als je geen toestemming geeft of je toestemming intrekt, kan dit een nadelig effect hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.
