De Tess eetkamerstoel brengt comfort en moderne eenvoud samen. De zachte, rijke bekleding en het slanke silhouet geven de stoel een stijlvolle en toegankelijke uitstraling. De zitting met pocket springs zorgt voor een comfortabele en goed ondersteunende zit, ideaal voor dagelijks gebruik. De slanke zwarte poten geven Tess een moderne uitstraling. Verkrijgbaar in drie prachtige kleuren, past Tess moeiteloos in elk interieur.
Aanvullende productinformatie
| Onderhoud | Stofzuiger, Textiel reiniger |
| Zit hoogte | 47 cm |
| Zit diepte | 46 cm |
| Zit breedte | 47 cm |
| Aantal colli | 1 |
| Volume | 0.235 m³ |
| Land van herkomst | CN |
| HS Code | 94017190 |
| EAN | 7439613570564 |




















