Eetkamerstoel Tommy combineert luxe en comfort met een stijlvolle uitstraling. De ruime kuip met rijke vulling biedt ultiem zitgemak, terwijl de 180 graden draaifunctie zorgt voor een gemakkelijk in- en uitstap. De slanke, zwarte poten geven de stoel een moderne en elegante touch. Perfect voor wie op zoek is naar een verfijnde toevoeging aan de eetkamer!
Aanvullende productinformatie
| Onderhoud | Stofzuiger, Tapijtreiniger |
| Zit hoogte | 48 cm |
| Zit diepte | 45 cm |
| Zit breedte | 40 cm |
| Armleuning hoogte | 63 cm |
| Aantal colli | 1 |
| Volume | 0.14 m³ |
| Land van herkomst | CN |
| HS Code | 9401719000 |
| EAN | 7439613571530 |


















