Ervaar pure luxe met de Capp eetkamerstoel van Livingfurn. Met zijn draaibare design, bekleding van luxueuze stof en ruime kuip biedt deze stoel een perfecte combinatie van elegantie en comfort. De rijke vulling zorgt voor een ondersteunende zitervaring, terwijl de slanke, schuin geplaatste poten een moderne touch toevoegen aan elke eetkamersetting.
Aanvullende productinformatie
| Onderhoud | Stofzuiger, Textiel reiniger |
| Zit hoogte | 50 cm |
| Zit diepte | 45 cm |
| Zit breedte | 41 cm |
| Armleuning hoogte | 65 cm |
| Aantal colli | 1 |
| Volume | 0.14 m³ |
| Land van herkomst | CN |
| HS Code | 9401719000 |
| EAN | 7439613571554 |


















