De Brix Finn Beige eetkamerstoel straalt verfijnd design uit met zijn slanke, chique beige stalen onderstel en armleuningen. De lichte stof zorgt voor een fris moderne geheel die perfect past in elke eetkamer. Comfort en stijl worden moeiteloos gecombineerd in deze elegante stoel. Ideaal voor zowel dagelijks gebruik als speciale gelegenheden.
Aanvullende productinformatie
| Onderhoud | Textile Care Kit |
| Zit hoogte | 47 cm |
| Zit diepte | 45 cm |
| Zit breedte | 56.5 cm |
| Armleuning hoogte | 64 cm |
| Aantal colli | 1 |
| Volume | 0.085 m³ |
| Land van herkomst | China |
| EAN | 7439613582574 |




















