Maak kennis met de Daphne draaifauteuil van Livingfurn, een absolute eyecatcher voor elk interieur. De draaifunctie voegt een vleugje modern design toe, waardoor de Daphne draaifauteuil een perfecte aanvulling is op jouw woonkamer. Geniet van stijl en functionaliteit in één elegant meubelstuk.
Aanvullende productinformatie
| Onderhoud | Textile Care Kit |
| Zit hoogte | 44 cm |
| Zit diepte | 52 cm |
| Zit breedte | 50 cm |
| Armleuning hoogte | 56 cm |
| Aantal colli | 1 |
| Volume | 0.155 m³ |
| Land van herkomst | CN |
| HS Code | 9401719000 |
| EAN | 7439612663632 |






















